www.svitidla-pikomal.cz - interiérová a venkovní světla

Průmyslový inteligentní bodec černý včetně WiFi GU10 IP65 – základní

Tento exkluzivní kousek Průmyslový inteligentní bodec černý včetně WiFi GU10 IP65 - základní od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA jednoduše můžete získat na našich stránkách nyní opravdu výhodně. K sehnání zrovna v akci za 639 Kč.
EAN: 8718881119736
Průmyslový inteligentní bodec černý včetně WiFi

Jednoduchá a jednoduchá lampa je základním bodovým bodovým světlem. Je velmi malý, a proto ideální pro umístění na vaši zahradu! I přes své malé rozměry dokáže velmi dobře osvětlit například strom ve vaší zahradě.
S hodnotou IP IP65 je vodotěsný. Se světelným zdrojem WiFi GU10 maximálně 50 W je připraven zářit ve vaší zahradě! Světelný zdroj lze ovládat pomocí WiFi pomocí aplikace v telefonu, Google Home nebo Alexa. Například můžete nastavit intenzitu světla 345 lumenů jeho ztlumením. Barevnou teplotu (2 200 – 4 000 Kelvinů) můžete také určit sami, můžete přejít od extra teplého bílého světla po studené bílé světlo. V průměru lampa vydrží 25 000 hodin. Lampu můžete také nastavit včas prostřednictvím aplikace, abyste nikdy nezapomněli vypnout osvětlení. Super šikovný!
Má průměr 9,7 cm a výšku 10 cm. Broušený hrot má délku 17 cm. Tento článek je dodáván s kabelem a zástrčkou. Hlava bodu je nastavitelná, takže můžete světlo nasměrovat tam, kam chcete. Základní a elegantní zahradní místo: to je základní pozemní místo.