www.svitidla-pikomal.cz - interiérová a venkovní světla

Retro závěsná lampa černá – Granny Frame 3

Tento designový produkt Retro závěsná lampa černá - Granny Frame 3 od přední značky QAZQA lze sehnat právě dnes skutečně výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 1 805 Kč.
EAN: 8718881075025
Retro závěsná lampa černá -

Autentické s novým vzhledem. Tato krásná závěsná lampa Granny Frame má design starého stínítka vaší babičky, ale nyní je moderní díky otevřenému designu pouze rámu vyrobeného z tenkého kovového drátu lakovaného v černé barvě. Díky minimalistickému designu je zdroj světla jasně viditelný, což je zcela v souladu se současnými trendy. Tato závěsná lampa se perfektně hodí do každého interiéru, protože má něco starého, ale určitě i něco nového. Tato závěsná lampa Granny Frame je určitě poutačem ve vašem interiéru! Nyní ještě levnější jako sada se 3 různými velikostmi a přívěskem! Tato sada se skládá z 20 cm, 25 cm a 30 cm kukly Granny.
Lampa má výšku 140 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Šňůra má délku 150 cm. Lampu zakončíte třemi světelnými zdroji s objímkou E27 (max. 60 W), ty je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky).
Tato závěsná lampa Granny Frame 3 je určitě poutačem pozornosti ve vašem interiéru!